O pracowni

Pracownia ARTEMI to przede wszystkim kwiaty. Wprowadzamy je do wnętrz, tworzymy z nich kompozycje, malujemy nimi scenografię, która towarzyszy najważniejszym chwilom w życiu.

Z pasją tworzymy florystyczną przestrzeń.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią istotę szczegółu. Dokładamy wszelkich starań by nasze prace wprowadzały do wnętrz niepowtarzalny charakter. Zadbamy by Wasze przyjęcie weselne cechowała oryginalność. Oprawę florystyczną i dekoratorską zaplanujemy z dbałością o najmniejszy detal. Każde powierzone nam zadanie – oprawa dekoratorska ślubu, przyjęcia, aranżacja sesji fotograficznej, dobór kwiatów do domu czy firmy – cechuje estetyka, dbałość wykonania oraz innowacyjność połączenia barw, struktur oraz form.

O mnie

„Zawsze drzemała we mnie dusza artysty. Przeszłam zawiłą ścieżkę od magistra i inżyniera związanego z branżą budowlaną, przez pracę inżyniera projektu w dużej korporacji, aby w rezultacie stać się mistrzem florystyki i właścicielem Pracowni ARTEMI. Punktem przełomowym było dla mnie uczestnictwo w kursie florystycznym, zaś naturalną tego konsekwencją ukończenie Studiów Podyplomowych Florystyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie oraz zdanie egzaminu mistrzowskiego w Izbie Rzemieślniczej. Ważniejsze osiągnięcia zdobyte przeze mnie to tytuł v-ce Mistrza Krajowych Mistrzostw Florystycznych Regionu Wielkopolsko-Zachodniopomorskiego oraz nagrody zdobywane podczas Międzynarodowych Targów Ogrodniczych Gardenia (2016 roku – III miejsce w kategorii Kompozycja w naczyniu; 2017 roku – I miejsce w kategorii Bukiet).

Jestem osobą kreatywną, odczuwającą satysfakcję z tworzonych dekoracji. To w nich pozostawiam cząstkę swej wrażliwości. Predyspozycje, umiejętności, nabyte doświadczenie oraz rozwijana pasja, pozwalają mi uszczęśliwiać swoich Klientów i malować dla nich florystyczną przestrzeń. W jakim ta przestrzeń ma być kolorze to już zależy od Was, a jeśli brak Wam pomysłu, chętnie podpowiem barwne możliwości.”

By w pełni poznać możliwości Pracowni ARTEMI zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
mgr inż. Emilia Kapka-Czerwińska
Mistrz Florystyki

Pracownia Florystyczna 1
Pracownia Florystyczna 2
Pracownia Florystyczna 3
Pracownia Florystyczna 4
Pracownia Florystyczna 5
Pracownia Florystyczna 6
Pracownia Florystyczna 7
Pracownia Florystyczna 8
Pracownia Florystyczna 9
Pracownia Florystyczna 10